Novinky

MVP České Budějovice

Sice jsme dneska s Pepínem náš boj s časem prohráli a nestihli přeběhnout s flyballového turnaje na výstavu, chyběla nám pouhá minuta k dobru. Vše mi však vynahradili Lottery a Lump of sugar Haliba, Gradyho potomci. Lottery (Fido) získal V2 a Lumpice Ellie V4! Gratuluji jistě hrdým majitelům a jsem na ně s tatínkem Greadym náležitě pyšná!

Celý článek

Budějovickej Xtreme

Z posledního turnaje sezóny jsme si přivezli 6.místo v 2.divizi, i přes to jsme si turnaj moc užili a řádně si zaběhali! Teď už jen s napětím budeme čekat na výsledky celoročního poháru Purina Proplan Cup.

Celý článek

Výlet do ZOO Olomouc

Každoroční výlet do Zoo jsme si letos naplánovali na poslední víkend v září. Přidala se k nám i Pája Fraňková.

foto: Pavla Fraňková

Celý článek

Turnaj Sladkých Nadějí

Letos druhá neplánovaná účast na flyballovém turnaji. RUP běhal ve složení Pepíno, Gready, Kečup, Hačiko a trochu netradičně nás doplnila hnědulka Rose. Dmů jsme dovezli 4.místo z 2.divize.

foto: Katka Hejretová

Celý článek

1.narozeniny, aneb ten čas tak letí...

Svým potomkům, vrhu "L" Haliba přeje všechno nejlepší k dnešním narozeninám, hlavně pevné zdraví, Gready s rodinou. Tlapku přídává samozřejmě i Pepíno. Majitelům přejeme hodně nezapomenutelných a veselých společných okamžiků!

Celý článek

Bonitace

Náš Mazel, Pepíno, Pupík a jak už jeho jméno napovídá dokonalý parťák PERFECT MATCH Dajavera je chovný!

foto: Veronika Tvrdá

Celý článek

Dny BOC

Pátek 11.září rozhodčí Josie Large (UK)   

PERFECT MATCH Dajavera tř. otevřená V2 res. CAC!

GREAT GO Dajavera tř. čestná V2

 

Sobota 12.září rozhodčí Kathie Kinton (UK)

PERFECT MATCH Dajavera tř.otevřená V

GREAT GO Dajavera tř. čestná V1!

Konkurence byla obrovská, takže takové výsledky mě moc těší a jsem na oba kluky hrdá! Za handling opět děkuji Kláře Babové.

Třešničkou na dortu bylo obdržení poháru pro Klubového Šampiona na sobotní členské schůzi :)

 

Celý článek

Závod obedience Javorka

   Když už Grády nemohl jet na flyball, tak jsem nám vymyslela náhrádní plán v podobě obedience závodu.

   Gready zase pracoval o něco lépe než minule, i když na celkovém bodovém hodnocení to není úplně znát. Posbírali jsme dvě 10 z toho jednu za všeobecný dojem, jednu 9,5 a 9. Povedli se nám obě odložení za chůze a i chůze samotná už nevypadala jako, když za sebou táhnu kačera :) Máme ale také dvě nuly: jednu za čtverec, který Grády vůbec neviděl, a tak jsme cvik dokončili alespoň tréninkově, z čehož jsem snad měla ještě lepší pocit, že jsem nás to nenechala vzdát :D, a pak za polohy na dálku, kde máme nějaký blok a prostě se někomu necééé.

   Věřím, že i tyto nedostatky brzy dohoníme a dosáhneme na lepší známku než Déčko. Protože z placu jsme odcházeli opět s hřejivým pocitem dobře odvedené spolupráce!

 

 

Celý článek