Novinky

MČR ve flyballu 2015

I letos se tým RUP kvalifikoval na Mistrovství rebupliky ve flyballu. Bohužel stejně jako loni Greadymu zranění nedovolilo se zúčastnit,a tak naše rodinné barvy jeli hájit Pepíno s Jardou. Kluci zvládli svou první účast na "republice" na jedničku a vylepšili osobák na 4,38s! Tahle dvojka prostě ve své první flyballové sezóně válí :)

Tým RUP se stal 8.nejlepším týmem u nás a vylepšil týmový rekord na 17,44s.


foto: Jacek Klacek

Celý článek

ME ve flyballu 2015, Emtmannsberg

    Letos se poprvé R.U.P účastnil Mistrovství Evropy ve flyballu. Měli jsme to co by kamenem dohodil, a tak jsme neváhali. Pepíno i Grády nastoupili za tým RUP. Nicméně oba týmy (RUP i RUPem) běhali až na krev a žádnou ostudu svým výkonem neudělali, ba naopak! RUPem si v sobotu vyběhal 2.místo a RUP obsadil bramborovou 4.pozici. Tak třeba zase za rok v UK :)

foto: Monika Jaroměřská

 

 

 

 

Celý článek

Zkouška ovladatelnosti psa

    Perfect Match Dajavera alias Pepíno složil zkoušku ZOP na 98b!

    Za ty dva body může panička, protože zapomněla komunikovat

Celý článek

Mistrovství BCCCZ ve flyballu

    Tento "předevropský" turnaj byl pro RUP hlavně trénink na nadcházející ME, a tak nás 6.místo vůbec nezarmoutilo, neb úkol byl splněn Gready, Pepíno a zbytek týmu RUP je připraven a seběhán!

Celý článek

Táborové závody obedience, Dvůr Králové nad Labem

    Pepíno (Perfect Match Dajavera) absolvoval své první obedience závody. Byl snaživka jako vždycky a dovezl si domů 3.místo! Zkoušku jsme sice sloužili pouze na Déčko, ale věřím, že v něm třímá talent, a pokud mu to nebudu kazit, tak se brzy dočkáme lepších známek.

    Grádypes (Great Go Dajavera) se ukázal na parkúru OB1 po dvouleté odmlce, i přestože po minulém úspěchu ve sbírání nul jsem chtěla jeho obedience kariéru zabalit. Zkoušku zvládl sice taky jen na Dobrou, ale vrátila se mu chuť se mnou spolupracovat nejen při tréninku  a z našeho společného výkonu jsem měla více než dobrý pocit, přímo výborný!

    Díky patří trenérce Ladě Richterové, která pomohla nejen uvést Pepina do světa obedience, ale i napravit Gradyho chůzi a spolupraci!

    Ačkoli oba kluci posbírali jednu,dvě nuly (už si to nepamatuji zcela přesně), tak pro mě byla nejdůležitější 10 za všeobecný dojem! Je tedy jasné, že s obedince jsme ještě neskončili!

Celý článek