Novinky

Crazy Cup 2015

    Opět v plném složení jsme si zaběhali na CC, kde Grády s týmem R.U.P. obsadil 5.místo ve 2.divizi. Pepíno s Jardou porvé odběhali celý turnaj za tým R.U.P.em, který skončil ve 3.divizi na 6.místě. No a já si naposledy vyzkoušela roli nabíječe :)

foto: Kamila Veselá

Celý článek

Sezemická tlapka

    Zúčastnili jsme se Sezemické tlapky, kde jsme veřejnosti předváděli, co je to vlastně flyball, Byly zde k vidění i jiné psí aktivity jako agility, sportovní kynologie, ukázka policejní práce se psem a myslivost. V roli porotce voříškiády byl přítomen i pan Srstka , který se s námi i rád vyfotil a zakřičel Héééj RUP !!!

foto: Kamila Veselá

 

Celý článek

Manic Cup 2015

        Původně jsme s klukama na fly turnaj do Krupky vůbec jet neměli. Znamenalo by to jet samotná, běhat se dvěma psy, starat se o Emmičku a ještě hospitovat na hlavního rozhodčího. Nakonec flyballové srdce zvítězilo a postavila jsem se tomuto hororovému scénáři čelem :)

     Celý víkend panovala šílená vedra, takže na řadu přišly bazénky jak pro děti, tak psy. Naneštěstí v sobotu nám byla přána osvěžující bouřka, která však zkrátila program o několik rozběhů. V neděli jsme do DE nastupovali z 5.místa. Nakonec si tým R.U.P. vyběhal krásné 3.místo v 2.divizi.

    Díky patří RUPákům, Páje a Ewce za pomoc, bez nich bych ten turnaj logisticky nezvládla!

 

Celý článek

A je to doma!

    Je mi velkou ctí Vám představit nového Klubového Šampióna BCCCZ, dámy a pánové:

Celý článek

Zkouška BH splněna!

    V sobotu jsme s Pepínem složili zkoušku BH (57b z 60). Byla to první akce s táááák dlouhou chůzí, kterou až na drobné nedostatky zvládl bravurně. Z 5 cviků měl 3xvýbornou. Třešničkou na dortu: náš společný výkon byl druhým nejlepším /12!

    Velkou výzvou pro mě bylo složit BH zkoušku s Maikeem, jehož panička se nemohla urvat z práce, a tak jsem se nabídla, že to s Maikošem zkusím. Ve čtvrtek jsme si dali krátký trénink a v sobotu jsme se do toho obuli. Maikee byl lehce ovladatelný a šlapal jako švýcarské hodinky. Pár chybiček se našlo, ale příčinou byla vzájemná neznalost akce a reakce parťáka. Maikee složil zkoušku na krásných 52 bodů a náš výkon byl na děleném "4.místě" Díky Kaťo za důvěru a ještě jednou gratuluju!

Celý článek

Lukášovský Drak 2015

   

    S Greadym jsem vychytala volání nazpět a byl z toho nový osobní rekord 4,27. který jsme hned druhý den pokořili časem 4,26! Co je ale důležitější je průměrný čas 4,37 a hlavně po celou dobu si držel konstatní časy! Mám z něj radost!

    Pepíno s Jardou se nadále oťukávali závodní atmoškou. Sobota skvělá, neděle měla mouchy na páníkově straně, ale to kluci vypilujou;)

    Opět jsme měla tu čest nabíjet R.U.P.em a moc jsme si to užila. Díky RUPákům za důvěru

foto: Kamila Veselá

Celý článek

Speciální výstava BCCCZ

Krásná a úspěšná sobota! Posuzoval velmi uznáváný rozhodčí pan Mark Wibier (Německo).

Handling: Klára Babová

GREAT GO Dajavera

tř. otevřená Excellent 1, CAC       /z 16!

PERFECT MATCH Dajavera

tř. střední Excellent 2, res. CAC      /z 9

 

Celý článek

Eager´s Cup 2015

Grádyho comeback a Pepínův debut to byl letošní Eagers!Po roční pauze se Grády se vší parádou vrátil na flyballový parkur. Celoroční dřina s přeučováním otočky přinesla své ovoce a Grády se vrátil do týmu R.U.P. a opět potvrdil, že RÁD UPALUJE PRVNÍ :) Ještě sice bude chvilku trvat, než se sladíme, hlavně já jako psovod se potřebuji dostat do TOP formy, ale úkol byl splněn!

Pepíno s Jardou poctivě od podzimu trénovali, aby se mohli zúčastnit turnaje dvojic. Nicméně se příprava trošku protáhla, a tak byl Pepíno připraven až teď. Na turnaj byl v R.U.P. nasazen jen do počtu, abychom vyzkoušeli, zda a jak moc se nechá strhnout atmosférou. Výsledek? Pepíno mě nepřekvapil! I když je za normálních okolností pohrk, co musí jít pozdravit všechny pejsky ve svém okolí, tak na parkuru se choval jako profesionál a skvěle odvedl svou "práci", jak nejlépe mohl :) S Jardou si v přípravě vyzkoušeli odběhy, celou dráhu a nakonec i ostrý běh. Jsem na oba moc pyšná a věřím, že Pepíno bude brzy plnohodnotným členem jednoho z RUPáckých týmů!

S Eagersu si kluci s R.U.P. odvezli krásné 4.místo v 2. divizi a výborný pocit z dobře odvedené práce. Všechno šlapalo, jak mělo, takže výsledek pro nás nebyl podstatný!

Bylo mi velkou ctí nabíjet týmu R.U.P.em a doufám, že to nebylo naposledy. R.U.P.em obsadil také bramborovou pozici ve 4.divizi.

Poslední z RUPáckých týmů R.U.P.es získal rovnou bednu, 3. místo v 7.divizi!

 

Celý článek