NOVINKY JARO 2014

Trošku opožděně aktualizace. Na to, že jsem byla v 9.měsíci a porodila, jsme toho s klukama stihli opravdu hodně;)

Mezinárodní výstava České Budějovice

I když jsem byla v 36.týdnu, tak mi to nedalo a vydali jsme se na výstavu. Pepino s manželem měli výstavní premiéru ve třídě dorostu a zvládli to skvěle! Náš dorostenec obdržel Velmi nadějnou a krásný posudek! Já s Greadym jsme skončili na 3.místě se známkou VD. Měli jsme tak rychle odvystavováno, že jsme ani nestihli fotit. Přikládám tedy alespoň fotky našeho černobílého dua v kenelce.

Seminář Springloaded

Společně s naším týmem R.U.P. se Jarda s Greadym zúčastnili semináře s Angie a Lee Heighton z amerického flyballového týmu Spring Loaded. Seminář byl zaměřen na nácvik otoček, zrychlení psů, koordinaci psovodů a psů v družstvu, způsoby tréninku, motivace psů a zlepšení výkonů družstva. Já zůstala doma s Pepinem, protože termín mého porodu se nezadržitelně blížil.

Emma přišla na svět :)

5.května se narodila naše princezna Emma a stala se z nás pětičlenná rodinka. Děkujeme tímto Káti za hlídání Greadyho a Pepina. Hned jsem byla v porodnici klidnější, když jsem věděla, že jsou  "v dobrých rukou krále Miroslava" ! Jelikož ve stejném termínu se konal první letošní flyballový turnaj Eager´s Cup, který jsme GGmu nechtěli odepřít, tak byl opět svěřen do péče Aničce, která s ním běhala v sobotu v době, kdy nebyl přítomen Jarda. Také Aničce děkujeme za příkladnou péči o našeho prvorozeného! Jarda si v neděli poprvé zaběhal s Greadym a zakusil jaké to je být psovodem. Oba byli moc šikovní a tým R.U.P. obhájil loňské druhé místo ve třetí divizi!

Ukončení psí školičky

Perfect Match Dajavera alias Pepíno, 24.května úspěšně ukončil psí školičku. I přes treninkovou pauzu způsobenou mým pobytem v porodnici a péčí o Emmu získal v závěrečném přezkoušení 36 bodů(z 40) a obsadil 2.místo v kategorii větších plemen.

Lukášovský drak 2014

Letošní druhý turnaj se již tradičně konal v Lukášově pod taktovkou sympaťáků DogDragons. V pátek se musela ještě povinně zapít nejmladší účastnice turnaje naše Emma a musím konstatovat (jako pyšná maminka, která na to dohlížela), že bude jistě zdravá jako řípa :D Ale zpátky k flyballu. Greadyh psovodem byl i pro tentokrát Jarda. Tým R.U.P. ve složení Kečup, Jerry, Fren, Jája, Gready a Hačiko si vyběhal 1.místo v druhé divizi a opět obhájil své loňské umístění :)

Na nějakou dobu byl toto poslední Greadyho turnaj. Na základě výše zmíněného semináře s američany, jsme s Jardou učinili těžké rozhodnutí a Greadyho prozatím ze závodu stáhli, abychom mohli pracovat na technice. Chci věřit, že se nám toto nelehké rozhodnutí vyplatí a my tím nejen GGho zrychlíme, ale hlavně nebudeme škodit jeho zdraví špatnou technikou otočky. Přece jen jeho spolehlivost na parkuru je po 2,5 sezónách stále 100% a Gready nemá na svém kontě jedinou chybu! A to by byla škoda zahodit...

Zemská Koruna 2014

rozhodčí: Petr Řehánek

Dokonalý parťák (Perfect Match Dajavera) Výborná 1, Vítěz třídy mladých
Velká zkouška (Great Go Dajavera) Výborná 1, Vítěz třídy otevřené a KRAJSKÝ VÍTĚZ!

Oba naši chlupáči mají nádherné posudky a byli moc šikovní, až mi bylo líto, že nemůžeme počkat na záverečné defilé a bojovat o další tituly...ale v tom vedru a s měsíční Emmou jsme se rozhodli odjet.