Dlouho očekávaný nový člen rodiny :)

       Myslela jsem, že závěr flyballové sezóny bude více přát aktualizacím GG webu, ale opak je pravdou. Jelikož jsme letos až na výjimky dali přednost flyballové dráze před ostatními aktivitami, snažili jsme se poslední měsíc dohnat, co se dá. A tak se tento týden můžete těšít na jednu aktualizaci za druhou...

    Největší novinkou je, že se naše smečka rozrostla o dalšího černobílého chlupáče :) Dlouho a pečlivě jsme s mužem zvažovali, zda druhého chlupáče zvládneme, jak časově, tak finančně. 4.srpna se narodila dajaverácká štěňátka vrhu P, jejichž maminkou je úžasná Fata Morgana Dajavera, Fren, která s námi běhá ve flyballovém týmu RUP. Fren velmi dobře známe a vždy jsem si pohrávali s myšlenkou, že právě po ní bychom si štěňátko rádi pořídili. Když jsme zjistili, že se narodil krásnej černobílej klučina s velkou bílou lysinkou, černým "vypínačem" a rozložením černé a bílé téměř totožně jako má náš Gready, bylo rozhodnuto! Pepina, jak jsme ho "pracovně" pojmenovali, jsme navštěvovali každý týden a sledovali, jak nám roste.

    Když jsem si lámala hlavu s oficiálním jménem, chtěla jsem zvolit takové, které v sobě ponese stejnou myšlenku jako v případě našeho prvorozeného Greadyho. Great Go totiž ve volném překladu znamená velká zkouška a tou bezpochyby byl, neboť to byl náš vůbec první pes a naše první velká společná zodpovědnost, kterou jsme i díky podpoře skvělé party borderkářů zvádli na 1*! I přes "lehký" nesouhlas mého muže :), jsem si nakonec prosadila jméno Perfect Match, což ve volném překladu znamená dokonalý parťák. A tak naším společným jediným přáním je, aby i Pepino zastal svou úlohu, dle svého jména a stal se pro mě, muže a hlavně Greadyho dokonalým parťákem!