Aktuality, aneb úspěchy posledních týdnů

Nějak se nám ty psí akce nahromadili a my ani nestíháme informovat o jejich průběhu.

    Poslední víkend v květnu jsme opět nesměli chybět na Dajavera táboru na Seči. Troufnu si říct, že všichni Dajaveráčci si společné chvilky náramně užili. Přes den si předali své zkušenosti, radosti a zážitky týkajících se jejich čtyřnohých přátel a také se účastnili zajímavých přednášek a aktivit. Večer chlapi jako každý rok napínali plachty až je strhly :D Ženský kolektiv si zase užíval teplo táborového ohně a svařáku. Odkaz na kupu fotek najdete na domovských stránkách Dajavery.

    Reportáž o dalším flyballovém turnaji, Lukášovský drak, kterého jsme se rádi účastnili najdete zde, mimochodem z GG je mediální hvězda jelikož i v předešlé reportáži z Eager´s Cupu je na fotkách.

    Další flyballový turnaj nás čekal v Mělníku. Na Turnaji Sladkých Nadějí tentokráte závodili již oba týmy (X a Y) oficiálně a opět jsme zaznamenali úspěch, který jsme si doslova vychutnali, protože jako ceny jsme obdrželi výborné dortíky! V sobotu Ypsilon team vyběhal parádní druhé místo. V něděli team X vyběhal krásné třetí místo. Počasí nám bohužel přálo jen v sobotu, ale i tak jsme si to opět užili! Největší radost jsem měla s GG, protože si v neděli přece jen trošku vylepšíl otočku na boxu a tím pádem i svůj čas! Podrobnější info zde.

    V sobotu 16.června jsem absolvovali krajskou výstavu v Hradci Králové, kde jsme získali ocenění Výborný 2. Posudek již brzy v sekci judges report. Za fotky děkujeme Tomáši Drábkovi. Foto  zde .

    Tím ale tento úspěšný víkend neskončil a 17.června jsme nastoupili do jarního závodu seriálu obedience Javorka 2012. I přes to, že jsem to GGmu kazila...jsme získali 266,5 bodu a známku výbornou. Celkově jsme se umístili na úžasném třetím místě! Veliký DÍK patří Ivetě Skalické, která nás provázela treninkem a z GGho udělala ještě lepšího psa a ze mne psovoda. Obedience nás oba chytlo a budeme v něm i nadále pokračovat! Foto zde.