MEGAKTUALIZACE

   

    Tohle období aktulalizacím GG webu příliš nesvědčí. Uprostřed flyballové sezóny čas utíká jako voda a já zkrátka nestíhám. Momentálně využiji po dlouhé době volného víkendu, abych shrnula události posledních dvou měsíců.

 

1.R.U.P. Camp

    17.-19.května se uskutečnil 1.ročník  R.U.P.áckého Campu, který se jak jinak točil hlavně kolem flyballu. Místem konání byl rekreační areál Vysoké pole v Dětřichově u Svitav. Počasí nám přálo a my jsme mohli zdokonalovat své čtvernožce intenzivním flyballováním. Samozřejmě nesmělo chybět večerní grilování! S Aničkou jsme stihli i potrénovat obedience, takže víkend byl více než plodný. Za FOTO děkuji MiMoJákům. Pár fotek focených Jardou z tzv. spacákování ZDE :)

 

Lukášovský Drak

    V pořadí druhým letošním flyballovým turnajem byl Lukášovský Drak pořádaný týmem Dog Dragons. Já s Jardou jsme již přislíbili účast na jiné akci, ale ani jeden jsme nechtěli odepřít Greadymu flyballový adrenalin. A tak jsme se rozhodli svěřit GGho na sobotní část turnaje do rukou jiného psovoda. Pro hrálo i to, že bez účasti našeho chlupáče by nemohly být nasazeny oba R.U.P.ácké týmy. A tak jsme GGho v sobotu ráno odevzdali Aničce se 100 a 1 pokynem :D Nepochybovali jsme, že by to tahle dvojka nazvládna na jedničku! Gready si hned v úvodu zaběhl osobní rekord 4,30s! Reportáž Aničky JAPECové najdete ZDEFOTO od Helči Kramertové.

    Zvláštní poděkování patří nejen Aničce, která byla GGho psovodem a chůvou, ale také MiMoJákům za laskavou domácí péči :)

    Počasí opět bojovalo proti flyballu a kvůli bahnitým a promočeným podmínkám byl turnaj předčasně ukončen. Nutno podotkout, že pořadatelé dělali, co mohli! A tak se v sobotu běhalo do tmy. Vyhlášení výsledků Lukášovského Draka bylo naplánováno hned na následující turnaj Happy Míček. A Nebyli by to R.U.P.áci kdyby něco nevymysleli. Pro 1.místo v 2.divizi jsme si došli tématicky v pláštěnkách, s deštníky v ruce a holínkama na nohách. Nesměla chybět ani voda, a tak při předávání cen vítězům nezůstala nit suchá :D

Zemská Koruna 2013

Nadcházející víkend jsme nezaháleli a vyrazili jsme s Greadym pro změnu na Krajskou výstavu do Lanškrouna. Zde se naše zlatíčko Great Go stal vítězem třídy otevřené!

Happy Míček

    Konečně sluníčkový flyballový turnaj tentokrát pod taktovkou Laviny, který byl ve znamení rekordů. Nejen že Lavina zaběhla nový český rekord, ale i družstva R.U.P. a R.U.P.em si zaběhla nové týmové rekordy a získala cenné flyballové tituly FLY 17 a FLY 21! Gready se tímto společně s matkou Jerry a parťáky Jájou a Kečem stal držitelem prestižního titulu FLY 17! Vítězná šňůra R.U.P. týmu byla přerušena až v nedělním finále týmem Crazy Balls. Nicméně v opakovaném finále jsme se skandujícím fanklubem za zády dokázali zvítězit. Mohli jsme si tak potěžkat nádherný pohár pro vítěze 2.divize a od plic si zařvat HEEJ RUP! Za FOTO děkuji MiMoJákům. Další krásné fotky nám nafotil bratr od Petry Vondráčkové a rovněž za ně děkuji :) Reportáž Monči "Vasthiové" najdete ZDE.

Crazy Cup

    Poslední turnaj první poloviny flyballové sezóny se uskutečenil na farmě Ptýrov, kde jako pořadatele měli svou premiéru Crazy Balls. Na R.U.P. chlupáčích byly již viditelné známky unavy. Ono odběhat během měsíce a půl 3 náročné turnaje ve čtyřech psech a umístit se pokaždé na stupních nejvyšších není nic jednoduchého. Jelikož v neděli Jerry začala odlehčovat přední tlapku, a protože zdraví psů je na prvním místě, R.U.P. doběhal CC exibičně.  Obě družstva i přesto běhala srdcem a celý turnaj proběhl v přáteské atmosféře. Speciální cenu pořadatele obdržela Anička, která zaujala izolační trubkou, kterou používá při hecování Everesta na cestě od boxu. Za FOTO děkuji MiMoJákům.